Ettevõttest

Mammut Element OÜ on 2016. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on raudbetoonelementide tootmine, transportimine ja paigaldamine Eestis ja Skandinaaviamaades.

Elementide tootmine toimub meie kaasaegses tehases aadressil Mingi tee 17, Reola küla Kambja vald Tartumaa 61707

Mammut Element OÜ kollektiiv koosneb töötajatest, kes omavad pikaajalist kogemust raudbetoontoodete valmistamise ja paigaldamise alal. Meie põhieesmärgiks on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele head kvaliteeti ja professionaalset teenust. Oleme alati valmis klientide ja koostööpartnerite soovidele vastu tulema ja lahendama ka keerukaid projekte.


Aitame klientidel olla edukad – täidame nende ootused meie poolt pakutavate toodete ja teenustega. Proovime leida parima lahenduse. Suhtleme iga kliendiga personaalselt.

Loome töötajatele tingimused, mis motiveerivad tulemusele pühenduma. Pakume võimalusi, mis on väljakutseks, milles avaldub töötajate ettevõtlikkus, innovaatilisus ja arenguvõime.

Õppides ning ühendades töötajate teadmised ja võimed, saavutame ettevõtte kompetentsuse. Pideva enesetäiendamise kaudu jõuame püsiva asjatundlikkuseni. Soovime olla usaldusväärne koostööpartner.